arrow DRUK FOLII REKLAMOWEJ

Reklama zewnętrzna i reklama wewnętrzna to istotny element wizerunku Twojego sklepu lub punktu usługowego. Oklejenie witryny sklepowej czy innych powierzchni reklamowych przeprowadzamy z użyciem najwyższej jakości materiałów. Cenimy Twój czas i pieniądze, dlatego doradzimy Ci, jaki rodzaj folii powinieneś wybrać, aby reklama prezentowała się estetycznie przez cały czas trwania akcji.
Druk

Pracujemy na różnych materiałach:

Druk

folia monomeryczna

Ten rodzaj folii polecamy zarówno do reklam wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a także gwarantujemy jej żywotność do około 3 lat. Materiał ten jest bardzo cienki, dlatego powierzchnia, na którą go aplikujemy musi być całkowicie płaska i pozbawiona zgrubień czy niedoskonałości. Folia mono występuje w wersji błyszczącej lub matowej. Jest bardzo mocno kryjąca, dlatego zamontowana na witrynie praktycznie nie wpuszcza światła do pomieszczenia. Rekomendujemy folię mono przy częściowym oklejeniu witryny lub w przypadku, kiedy oświetlenie w placówce nie jest tak istotne.
Druk

folia polimerowa

Stosujemy ją do reklam wewnętrznych i zewnętrznych, na witrynach, tablicach, ścianach, meblach czy samochodach. Średni czas jej żywotności to aż 7 lat. Materiał jest bardzo elastyczny i trwały, ale też mocno kryjący. Należy więc pamiętać o tym, że zaaplikowany na witrynie, w dużym stopniu ograniczy przepustowość światła do pomieszczenia. Folię polimerową polecamy do częściowego oklejenia witryny lub placówkom, dla których światło naturalne nie odgrywa dużej roli. Doskonale sprawdzi się jako nośnik bardzo złożonych grafik, na powierzchniach delikatnie falistych lub posiadających lekkie przetłoczenia.
Druk

folia OWV (one way vision)

Ten rodzaj samoprzylepnej folii zapewnia najlepszą przepustowość światła, dlatego doskonale sprawdzi się na szybach witryn lub samochodów. Dzieje się tak dzięki malutkim dziurkom, gęsto i równomiernie rozłożonym na całej powierzchni materiału. Folię OWV rekomendujemy punktom, którym zależy jednocześnie na dobrej widoczności reklamy i naturalnym świetle w pomieszczeniu.
Druk

folia szroniona (mrożona)

To folia posiadająca wyjątkowy aspekt wizualny, ponieważ jej struktura daje efekt przypominający odbicie światła od zmrożonej tafli pokrytej kryształkami – stąd jej nazwa. Jest kryjąca, dlatego najczęściej spotyka się ją w biurach, gdzie zapewnia intymność w przeszklonych salkach, jednocześnie wyglądając elegancko. Dodaje niezwykłego designu wnętrzu nie tylko jako szeroki element kryjący na szybie, ale też jako dekoracyjny napis lub logotyp. Folia szroniona sprawdzi się zarówno na witrynach zewnętrznych, jak i w oznakowaniu wewnętrznym.
Druk

folia adhezyjna

Adhezja to zjawisko, które polega na przyciąganiu cząstek bez tworzenia stałych wiązań chemicznych. Oznacza to, że folia adhezyjna jest całkowicie samoprzylepna, a do jej aplikacji nie używamy kleju. Jest bardzo łatwa w montażu i demontażu, jednak stosować ją można wyłącznie na powierzchniach całkowicie płaskich, uprzednio dokładnie oczyszczonych i starannie odtłuszczonych. Ma szerokie zastosowanie przy oznakowaniach wewnętrznych, zewnętrznych i produktowych (jako etykieta). Wykorzystuje się ją na witrynach i jako naklejki reklamowe.
Druk

folia easy dot

Nazwa tej folii jest związana z jej wygodą w montażu. W przeciwieństwie do innych materiałów, przy których klej jest równomiernie rozłożony na całej powierzchni, w przypadku easy dot wystarczą pojedyncze kropki (dot) kleju umieszczone w wielu miejscach na folii. Dzięki temu łatwo ją poprawić lub zmienić miejsce położenia w trakcie montażu. Można ją też wielokrotnie wykorzystywać np. W przypadku sezonowych reklam na witrynie. Easy dot stosujemy najczęściej do oklejania powierzchni wewnętrznych, mebli i POS-ów. Powierzchnia pod nią powinna być płaska lub ewentualnie delikatnie zakrzywiona.
Druk

folia podłogowa

To folia samoprzylepna, antypoślizgowa i wodoodporna, której nie szkodzą promienie UV czy zmiany temperatur. Stosujemy ją na podłogach w biurach, centrach handlowych, salonach czy sklepach. Ma bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystujemy ją zarówno do produkcji małych, jak i wielkoformatowych naklejek.

laminat

Pomaga dodatkowo zabezpieczyć reklamę, przedłużyć jej trwałość i wzmocnić kolory grafiki. Dzięki laminatowi folia jest odporna na promienie UV, których długotrwałe działanie powoduje blaknięcie kolorów. Laminat jest dostępny w wersji satynowej, matowej lub błyszczącej i można go stosować tylko na niektórych rodzajach folii.