Specjaliści od wdrażania komunikacji reklamowej w sieciach sprzedaży
Folia adhezyjna – prosty sposób na szybkie akcje promocyjne!

To idealny sposób na wyeksponowanie krótkoterminowych promocji, informacji, reklam bądź małych dodatków na witrynę w sklepie. Znajduje zastosowanie nie tylko w reklamie zewnętrznej, ale także wewnątrz sklepu! Folia adhezyjna, coraz częściej stosowana w projektowaniu reklamy, to materiał samoprzylepny, elektrostatyczny i co najważniejsze – nie zawierający kleju.

Kiedy naszym zadaniem jest przygotowanie reklamy okresowej, np. świątecznej, wyprzedażowej – nie jest konieczne stosowanie materiałów, które zwyczajowo używane są przy kampaniach reklamowych na witrynach (np. folia monomeryczna, folia OWV etc.)

Doskonałym rozwiązaniem staje się folia adhezyjna! To materiał, który jest nieinwazyjny (nie pozostawia śladów po usunięciu, ponieważ nie posiada kleju) oraz można go aplikować wielokrotnie na gładkie powierzchnie. Świetnie sprawdza się przy mniejszych elementach, np. ozdobach świątecznych:

Realizacja firmy Wyklejacze

Folia adhezyjna jest odporna na promienie UV oraz wodę, ale to nie wszystkie jej zalety! W zależności od pomysłu, możemy wyciąć z niej dowolny kształt oraz nadrukować przekaz – realizacja wyklejki na witrynie jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Więcej informacji znajdziesz na naszych stronach:

Zapisz się do naszego newslettera

... i bądź na bieżąco z poradami i realizacjami Wyklejaczy!

Lista tagów

folia adhezyjna